Jak co roku, w obydwu naszych oddziałach przedszkolnych odbyła się zabawa andrzejkowa. Piękne dekoracje, muzyka i fantastyczne stroje przedszkolaków stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb i czarów. Hokus, pokus, marokus, odwracam się na pięcie i wypowiadam zaklęcie. Tymi słowami dzieci wraz z nauczycielkami 27 listopada 2015 r. rozpoczęły zabawę andrzejkową. Każde dziecko wrzuciło do miski z wodą swój dar - maleńki grosik, aby tym samym zapewnić sobie dobrą zabawę i pomyślne wróżby. Spotkanie andrzejkowe odbyło się w magicznym nastroju, gdzie oprócz tańców i śpiewów wróżyliśmy sobie: układaliśmy buciki, rzucaliśmy magiczną kostką, przepowiadaliśmy przyszłość, kręcąc butelką w kole szczęścia. Pamiętaliśmy o tym, że są to jedynie zabawy, które dostarczają wszystkim uczestnikom wielu emocji i śmiechu.

 W czwartek 26 listopada 2015 r. dzieci z grupy „Bajkowe motyle” i „Tęczowe nutki” w składzie Laura Wardziak, Tymon Baran i Gabriel Zmórzyński, wzięły udział w Powiatowym Turnieju wiedzy o bezpieczeństwie - Bezpieczna Zerówka. Dzieci przygotowywały się to turnieju bardzo solidnie, zarówno pod okiem nauczycieli, rodziców jak i policjantów. Podczas turnieju zmagały się z wieloma konkurencjami m.in. odpowiadały na pytania dotyczące zachowań podczas spotkania z agresywnym psem, podawały ważne numery telefonów, mówiły czym może skończyć się zażywanie nieznanych tabletek.

 Dnia 25 listopada w przedszkolu w Wojcieszycach i Różankach obchodzono uroczyście „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”. Dzieci z wielką radością przychodziły do przedszkola trzymając w ramionach pluszowego przyjaciela. W salach przedszkolnych zaroiło się od kolorowych misiów różnej wielkości, a każdy był piękny i wyjątkowy. Nie zabrakło oczywiście tych najsławniejszych misiów Kubusia Puchatka i Misia Uszatka. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.

 W ramach realizacji projektu „BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDSZKOLA” dnia 19.11.2015r.w oddziale przedszkolnym w Różankach odbył się międzygrupowy konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Brały w nim udział przedszkolaki z obydwu oddziałów. Dzieci w zespołach z dużym zaangażowaniem odpowiadały na pytania dotyczące zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach. Przedszkolaki układały puzzle o znakach drogowych, brały udział w zgaduj- zgaduli, w zabawie bez słów – „tak lub nie” oraz w quizie „prawda - nieprawda”.