Jak co roku, w obydwu naszych oddziałach przedszkolnych odbyła się zabawa andrzejkowa. Piękne dekoracje, muzyka i fantastyczne stroje przedszkolaków stworzyły idealną atmosferę do wspólnych wróżb i czarów. Hokus, pokus, marokus, odwracam się na pięcie i wypowiadam zaklęcie. Tymi słowami dzieci wraz z nauczycielkami 27 listopada 2015 r. rozpoczęły zabawę andrzejkową. Każde dziecko wrzuciło do miski z wodą swój dar - maleńki grosik, aby tym samym zapewnić sobie dobrą zabawę i pomyślne wróżby. Spotkanie andrzejkowe odbyło się w magicznym nastroju, gdzie oprócz tańców i śpiewów wróżyliśmy sobie: układaliśmy buciki, rzucaliśmy magiczną kostką, przepowiadaliśmy przyszłość, kręcąc butelką w kole szczęścia. Pamiętaliśmy o tym, że są to jedynie zabawy, które dostarczają wszystkim uczestnikom wielu emocji i śmiechu.

 

 

GALERIA FOTO