Dnia 25 listopada w przedszkolu w Wojcieszycach i Różankach obchodzono uroczyście „DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”. Dzieci z wielką radością przychodziły do przedszkola trzymając w ramionach pluszowego przyjaciela. W salach przedszkolnych zaroiło się od kolorowych misiów różnej wielkości, a każdy był piękny i wyjątkowy. Nie zabrakło oczywiście tych najsławniejszych misiów Kubusia Puchatka i Misia Uszatka. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.

Wraz z kolegami bawiły się swoimi pluszakami, opowiadały o nich, przedstawiały ich imiona. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, mnóstwo „misiowej” muzyki i oczywiście małe, co nieco. Ten dzień był dla wszystkich naprawdę wyjątkowy i „misiowo” udany. Jak wiadomo Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka, to właśnie on jest najwierniejszym towarzyszem niemal każdego przedszkolaka i dlatego zasłużył na swoje święto. Miś wciąż pozostaje najważniejszą zabawką dzieci i miejmy nadzieję, że już wkrótce nie będzie ani jednego dziecka na świecie, które nie miałoby swojego pluszowego przyjaciela oraz każdy będzie pamiętał, że dzień 25 listopada to wielkie święto naszych kochanych misiów.

 

 

GALERIA FOTO