Dziś mamy wyjątkowy dzień - DZIEŃ TATY! Tradycyjnie w Polsce już od kilkudziesięciu lat w tym wyjątkowym dniu dzieci składają życzenia swoim Tatusiom. Dzieci z grupy ,,Bajkowe Motyle” przygotowały dodatkową niespodziankę dla swoich Tatusiów. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku.

W grupie ,,Bajkowych Motyli” przedszkolaki rozwijają podczas zajęć między innymi miłość do tańca i muzyki. Zajęcia taneczne to nauka prostych choreografii, ale przede wszystkim dobra zabawa. Z okazji uroczystości obchodów Świąt Majowych dziewczynki przygotowały taniec, który zaprezentowały na naszej przedszkolnej akademii.

Babcia i Dziadek to Osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego, jak co roku, w naszym oddziale w Wojcieszycach, odbyła się uroczystość z tej okazji. Niestety ze względu na panującą obecnie sytuację, nie mogliśmy zaprosić Gości do naszego przedszkola. „Tęczowe Nutki” i „Radosne Słoneczka” przygotowały więc krótki występ artystyczny, który nagraliśmy, aby Babcie i Dziadkowie mogli obejrzeć swoje wnuczęta. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości! Zapraszamy do obejrzenia naszego występu.

Święto Babci i Dziadka na stałe wpisane jest do kalendarza naszych przedszkolnych uroczystości. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość Babci i Dziadka. Za to właśnie przedszkolaki z oddziału w Różankach chciały Im serdecznie podziękować.

Przedszkolaki z obu grup przedszkolnych oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach przygotowały dla swoich ukochanych Rodziców krótki występ, na obejrzenie którego serdecznie zapraszamy.
„Tęczowe Nutki”:

 

„Tęczowe Nutki” z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowały krótki występ artystyczny, który utrwaliliśmy na filmie. Zapraszamy do oglądania naszych popisów tanecznych i wokalnych.

Grupa „Bajkowych Motyli” również przyjęła nasze przedszkolne wyzwanie – przygotowanie scenek o tematyce wiosennej. Mamy nadzieję, że przedstawienie umili wszystkim oglądającym czas na oczekiwanie wiosny.