podziekowanie

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach, składa serdeczne podziękowania za współpracę w roku szkolnym 2019/2020 Radzie Rodziców w składzie:

Pani Sylwia Kwiatkowska
Pani Karolina Piórkowska
Pani Magdalena Sulowska-Fieducik
Pani Katarzyna Chmiel-Dera
Pani Dorota Wardziak

wycignij donie i chwy marzenia 20200621 1042278461
W dniach 17 i 18 czerwca 2020 r. w obu oddziałach przedszkolnych, odbyło się uroczyste pożegnanie naszych absolwentów. Spotkanie, ze względu na wytyczne przeciwepidemiczne, mogło odbyć się w niewielkich 4-5 osobowych grupach, lecz to nie przeszkodziło nam
w przeżyciu wraz z naszymi przedszkolakami wzruszających chwil. Czas mija nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały progi „Wesołej Gromady” po raz pierwszy, dziś przygotowują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu Pani Dyrektor wraz z Wychowawcami grup wręczyła dzieciom dyplomy, pamiątki i nagrody w postaci książek. Nie zabrakło również życzeń i podziękowań ze strony Rady Rodziców oraz niespodzianki od Pani Wójt Anny Mołodciak.

Na prośbę rodziców, skierowaną do Dyrektora Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach w porozumieniu z Wójtem Gminy Kłodawa dokonano zmiany godzin pracy oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach w miesiącu sierpniu, tj. od 7.00 do 16.00.

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach informuje, iż w miesiącu lipcu oddział w Wojcieszycach i w Różankach będzie nieczynny. Dyżur w tym czasie pełnić będzie Przedszkole Publiczne w Kłodawie. Godziny pracy przedszkoli: 7.30 – 15.00. Zajęcia organizowane będą nadal w oparciu o najnowsze wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego.
W miesiącu sierpniu otwarta będzie placówka w Wojcieszycach. Zarówno w miesiącu lipcu (w Kłodawie), jak i w sierpniu (w Wojcieszycach), przyjmowane będą do przedszkola dzieci na podstawie niezbędnej dokumentacji, która zostanie zweryfikowana w celu dokonania kwalifikacji ze względu na zagrożenie epidemiologiczne.
Składanie dokumentów na miesiąc lipiec do Przedszkola Publicznego w Kłodawie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w dniach od 15 czerwca 2020 r. do 24 czerwca 2020 r.
Składanie dokumentów na miesiąc sierpień odbywa się również wyłącznie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w dniach od 15 czerwca 2020 r. do 24czerwca 2020 r.

Należy wysłać wypełnione dokumenty: