W grupie „Radosnych Słoneczek” każdy powód jest dobry, aby się świetnie bawić – nawet jesienna plucha, która większość dorosłych wpędza w zły nastrój. Dlatego w czasie ostatnich zajęć zajęliśmy się tematem deszczu. Dzieci najpierw szukały w sali deszczowych kropelek z perłowego papieru, potem bawiły się w spacer po kałużach, wcielały się w role modeli i modelek, prezentujących deszczową modę, a także zbierały deszcz z kawałków gazety do dużego parasola. Na koniec każdy maluch pomalował obrazek parasola według własnego pomysłu.

 

GALERIA FOTO