Okres przedświąteczny to dla większości z nas czas radosnych przygotowań – stroimy domy i cieszymy się, że Święta Bożego Narodzenia są tuż – tuż. Nie wszyscy jednak mogą cieszyć się z nadchodzących Świąt w równym stopniu. Radosna krzątanina i przygotowania nie są udziałem tych najciężej chorych, którym pozostaje rola obserwatorów. Dzieci z grupy „Radosne Słoneczka” wiedzą o tym, że potrzebującym należy pomagać, dlatego wykonały z pomocą pani świąteczny wieniec.

Przedszkolaki przykleiły do gotowej bazy suszone plastry pomarańczy, cynamon, szyszki i czerwone jabłuszka. Świąteczną ozdobę przekażemy Gorzowskiemu Hospicjum im. Św. Kamila – oby wlała w serca chorych trochę ukojenia.

 

GALERIA FOTO