Dnia 02 lutego dzieci z grupy „Radosne Słoneczka" wybrały się na wycieczkę do przedszkolnej kuchni. Przedszkolaki obserwowały pracę Pani kucharki i oglądały wyposażenie pomieszczenia. Z dużym zainteresowaniem słuchały opowiadań Pani Edytki na temat przygotowywania posiłków. To ciekawe spotkanie wzbogaciło wiedzę przedszkolaków. Dzieci po wycieczce wykonały tematyczną pracę plastyczną, którą umieściliśmy w przedszkolnej gablocie.

 

GALERIA FOTO