Po emocjach związanych z powrotem do przedszkola, przyszedł czas na zdobywanie wiedzy. Rozpoczęliśmy od bezpieczeństwa na drodze. Pokonując codzienną trasę do przedszkola, dzieci powinny znać zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, dlatego też przedszkolaki z Wojcieszyc, po teoretycznym wprowadzeniu w sali, wybrały się na spacer, by osobiście sprawdzić, jak wyglądają znaki drogowe oraz przećwiczyć prawidłowe przechodzenie przez jezdnię.

Dzieci poradziły sobie doskonale. Wszystkie przedszkolaki czujnie obserwowały otoczenie i przekraczały ulicę w bezpieczny sposób. Taka praktyczna lekcja z pewnością zostanie przez dzieci zapamiętana.

 

 

GALERIA FOTO