Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Pani Wójt Anna Mołodciak na ręce Pani  Dyrektor, przekazała dzieciom z „Wesołej Gromady” wielkanocne zajączki. W związku
z wyjątkową sytuacją Pani Wójt nie mogła osobiście życzyć nam Wesołych Świąt, dlatego zrobiła to w Jej imieniu Pani Dyrektor. Słodki symbol Wielkiej Nocy przedszkolaki wraz
z życzeniami zabrały do swoich domów. Serdecznie dziękujemy za miły upominek.

 

GALERIA FOTO