„Chociaż jestem jeszcze mały, przedszkolak ze mnie wspaniały” - takim okrzykiem rozpoczęliśmy w oddziale w Różankach  obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Od rana w naszej „Wesołej Gromadzie” rozbrzmiewała wesoła muzyka, a panie wychowawczynie witały każdego przedszkolaka, wręczając mu kolorową opaskę i balonik. Każde dziecko, aby mieć dobry humor i chęć do zabawy, posypane zostało magicznym pyłem.  

Zabaw było co niemiara. Skrzynia z niespodziankami wypełniona była po brzegi. Wszystko po to, by każdy przedszkolak z okazji swego święta znalazł w niej coś dla siebie. Zabawy z balonami, z chustą animacyjną, ozdabianie tortu i odrysowanej postaci, zdrowe i owocowe drugie śniadanie, tańce i piosenki.  W podziękowaniu za wspólną zabawę, każde dziecko otrzymało na pamiątkę kolorowy dyplom i przywieszkę. Kolejna zabawa z okazji Dnia Przedszkolaka już za rok.

 

GALERIA FOTO