W ramach realizacji programu „Kraina kreatywności”, dzieci wybrały się w podróż po polskiej mapie, aby zwiedzić najciekawsze miejsca w naszym kraju. Lecieliśmy samolotem do Warszawy, płynęliśmy statkiem po Bałtyku, a pociąg zawiózł nas w góry. Z każdego miejsca, które zwiedziliśmy, zabraliśmy do walizki pamiątkę. W formie zabaw ruchowych, muzycznych i dydaktycznych przyswoiliśmy bardzo dużo wiedzy.

 

GALERIA FOTO