Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci z Różanek, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z naszym Przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły, otrzymując od starszych kolegów i pań gromkie brawa. Dzieci, zanim złożyły uroczystą przysięgę, wykonały kilka zadań - stały na jednej nodze, podskakiwały i uśmiechały się do publiczności - po czym Pani Dyrektor Joanna Grymuza za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego aktu pasowania.

Nie zabrakło życzeń i upominków od Pani Wójt Anny Mołodciak oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na zakończenie uroczystości każdy pasowany przedszkolak odbił paluszek na karcie przedszkolnej kroniki. Z pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń, zarówno dla dzieci, jak i nauczycieli. Kochani Rodzice, ponieważ nie mogliście uczestniczyć w uroczystości zachęcamy Was do obejrzenia fotorelacji oraz przygotowanego przez nas filmu.

 

GALERIA FOTO