„Radosne Słoneczka” po raz kolejny postanowiły wspólnie z wychowawcą upiec i udekorować pyszne świąteczne pierniczki. Tym razem pierniki trafią na wigilijny stół w naszym przedszkolu już w piątek. Każdy będzie mógł posmakować tych korzennych pyszności oraz podziwiać twórczość naszych najmłodszych.

 

GALERIA FOTO