„Tęczowe Nutki” w tym miesiącu dostały od Małego Misia zadanie extra – wykonanie kartek świątecznych. Zajęcia plastyczne poprzedzone były opowieścią na temat tego, czym jest taka kartka, komu ją wysyłamy i dlaczego. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że w tym wyjątkowym roku własnoręcznie wykonane kartki osłodzą rozłąkę z rodziną mieszkającą dalej.

Tak więc podczas zajęć nie tylko ozdabialiśmy kolorowy karton różnymi świecidełkami i ozdobami, przelewaliśmy także naszą miłość, radość i załączaliśmy kawałki naszych serc, aby wysłać je tym, których kochamy, za którymi tęsknimy lub tym, którym chcemy sprawić radość. Pięknie wykonane kartki powędrowały z dziećmi do domów, by ucieszyć bliskich, o których przedszkolaki myślały wykonując swoją pracę.

 

GALERIA FOTO