W naszym przedszkolnym otoczeniu mamy wiele kobiet – dużych i małych, Pań i Koleżanek w grupie. Chłopcy stanęli więc na wyskości zadania i umilili nam Dzień Kobiet uśmiechami     i słodką niespodzianką. Już w minionym tygodniu przygotowywali swoim koleżankom kwiaty, które w tajemnicy wycinali. Dla swoich mam mali dżentelmeni przygotowali kolorowe laurki. Cudownie by było, gdyby te zachowania udało się przenieść na wszystkie pozostałe dni.

 

GALERIA FOTO