Z okazji Święta Niepodległości, przedszkolaki z Wojcieszyc wykonały jeden z symboli narodowych – flagę Polski. Dzieci starannie zakolorowały dolną część kartki czerwoną kredką, a następnie zrobiły to samo na odwrocie, zwracając uwagę, by obie strony flagi były kompatybilne.

Po skończonej pracy, panie pomogły dzieciom przyczepić karteczki do patyczków. Teraz przedszkolaki mogą z dumą prezentować swoje flagi, świętując Dzień Niepodległości.

 

GALERIA FOTO