W środę, 16 września „Mądre Sówki” wybrały się do pobliskiego parku „Dębina” po żołędzie. W tym dniu pogoda była wyjątkowo piękna. Nie brakowało promieni słońca i ciepłych podmuchów wiatru. Przedszkolaki bezpośrednio obcując z przyrodą, ochoczo zbierały żołędzie do koszyczka. Wracając do przedszkola zatrzymaliśmy się przy drzewie jarzębiny, na którym lśniły piękne czerwone owoce. Zebrane przez dzieci jesienne skarby ozdobiły kącik przyrodniczy w sali.

 

GALERIA FOTO