Zima w końcu dała o sobie znać. Postanowiła dać dzieciom trochę szczęścia. W poniedziałkowy, śnieżny poranek przedszkolaki wyszły na plac zabaw. Najpierw ulepiły bałwana. Potem porzucały śnieżkami. Dla dzieci była to ogromna „frajda”, a te beztroskie chwile ze śniegiem  zostaną w pamięci na długi czas.

 

GALERIA FOTO