W drugim tygodniu grudnia dzieci z grupy „Mądre Sówki”, zgodnie z przedświąteczną tradycją, upiekły pyszne świąteczne pierniczki. Z pomocą pani, która wcześniej przygotowała ciasto, praca nad wypiekami szła sprawnie i bez trudu. Przedszkolakom podobało się wykrawanie przy pomocy foremek świątecznych kształtów – choinek, gwiazdek, bałwanków, aniołków. Słodkie ciasteczka piekły się w przedszkolnej kuchni. Gdy korzenne ciasteczka były już gotowe, dzieci przystąpiły do ich dekorowania. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

 

GALERIA FOTO