Grupa „Wesołe Misie”, chcąc podtrzymać świąteczną tradycję, upiekła 10 grudnia swoje własne pierniczki. Była to bardzo pouczająca lekcja, która pokazała dzieciom, że aby coś osiągnąć potrzeba czasu. Tego dnia przedszkolaki również ozdabiały swoje wypieki. Wszystkie pierniczki wyszły piękne i kolorowe, a sala przez cały dzień pachniała świątecznym nastrojem.

 

GALERIA FOTO