W ramach realizacji Programu „Kubusiowi przyjaciele natury”, dnia 27 stycznia w naszym przedszkolu został zorganizowany „Dzień Oszczędzania Energii”. Podczas zajęć, które odbyły się w grupie „Bajkowych Motyli” dzieci zapoznały się z wyglądem żarówek energooszczędnych, poznały sposoby wytwarzania energii oraz zasady postępowania z „elektrośmieciami”. Przedszkolaki uczestniczyły również w zabawie twórczej p.t.: „Jak wyglądałby świat bez energii elektrycznej”? To był bardzo ciekawy i interesujący dzień.

 

GALERIA FOTO