Dnia 9 lutego w oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach odbył się „Przedszkolny Bal Przebierańców”. Od rana w nasze progi zawitały przeróżne postacie z bajek, filmów i książek dla dzieci. Miłymi gośćmi w rzeczywistości były nasze przedszkolaki, które na jeden dzień w roku mogą zmienić się w kogokolwiek chcą. Muzyka, głośne śmiechy i okrzyki radości towarzyszyły nam przez cały dzień.

Podczas zabaw i konkurencji dla dzieci mogliśmy wzmocnić nasze więzi przyjaźni i uczcić karnawał „porcją” dobrej zabawy. Także drugie śniadanie było iście karnawałowe, nasze stoły „uginały” się od pyszności, co dodało energii naszych podopiecznym do dalszej zabawy. Uśmiechy, które gościły na buziach naszych wychowanków były najlepszym dowodem wspaniałej, przedszkolnej „imprezy”.

 

GALERIA FOTO