Dnia 18 września „Wesoła Gromada” świętowała Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci są naszym największym Skarbem, dlatego wszyscy bardzo się starali, żeby ten dzień był wyjątkowy. Najważniejsze Osoby z naszej gminy przygotowały dla przedszkolaków wspaniałe niespodzianki. Pani Wójt Anna Mołodciak przekazała nam kosze owoców na drugie śniadanko w dniu tak świątecznym, jakim jest Dzień Przedszkolaka.

Ksiądz Proboszcz Tomasz Dobrowolski obdarował dzieci słodkim upominkiem wraz z życzeniami radości i uśmiechu na ten i kolejne dni. Sołtys wsi Wojcieszyce Pani Ewelina Juszczyk przekazała życzenia z zagadką ułożoną przez siebie i „motylkowe torby” wypełnione cukierkami. Sołtys wsi Różanki Pan Sławomir Radecki przekazał środki finansowe, które wykorzystamy na zakup strojów dziecięcych, potrzebnych do odgrywania ról w przedstawieniach przedszkolnych. Wszystkim Przyjaciołom Przedszkola serdecznie dziękujemy!

 

GALERIA FOTO