Dnia 31.03.2021 r. miało odbyć się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Przedszkolna Pisanka”. Nie było to możliwe z powodu czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19. Dlatego rozstrzygnięcie konkursu odbyło się dnia 19.04.2021 r. i nagrodzono wszystkie dzieci, które wzięły w nim udział.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycjami Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, krzewienie obyczajowości ludowej, rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej w zdobieniu pisanek wielkanocnych, kształtowanie wrażliwości estetycznej, promowanie aktywności twórczej dzieci. Zainteresowanie i ilość zgłoszonych prac przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Korytarz przedszkolny ozdobiły pomysłowe, kolorowe, niepowtarzalne pisanki. Wyłonienie jednego zwycięzcy okazało się zbyt trudne, dlatego jury postanowiło nagrodzić atrakcyjnymi upominkami wszystkich uczestników. Doceniono ich kreatywność, wkład pracy, zaangażowanie. Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Szczególne podziękowania dla rodziców, pod okiem których powstały piękne pisanki. Brawa dla wszystkich zwycięzców! Gratulujemy ciekawych pomysłów!

 

GALERIA FOTO