W związku z udziałem w Konkursie organizowanym przez „Kulczyk Foundation” oraz program „Żółty Talerz”, który od lat towarzyszy naszm wychowankom, w dniu 27.01.2021 r. zorganizowaliśmy wspólne, kolorowe gotowanie. Niestety, ze względu na obostrzenia, nie mogliśmy w pełni wykorzystać potencjału i pomysłów naszych przedszkolaków. Jednak udało nam się stworzyć piękne i zarazem smaczne śniadanie. „Tęczowe Nutki” i „Radosne Słoneczka” wykonały „jadalne” myszki.

Użyliśmy zdrowych składników takich jak jajko, koperek, rzodkiewka czy ogórek. Myszki idealnie pasowały do kolorowych kanapek, które przedszkolaki komponowały samodzielnie.

 

GALERIA FOTO