Dzieci z grupy ,,Bajkowe Motyle” samodzielnie przygotowały „Eko – kanapki”.  Wielką radość sprawiło przedszkolakom układanie na kromkach chleba kolorowych kompozycji z ulubionych produktów – przede wszystkim z warzyw. Wszyscy ze smakiem  i wielkim  apetytem zjedli przygotowane przez siebie  piękne i kolorowe śniadanie.

 

GALERIA FOTO