Dnia 15 grudnia grupa „Wesołych Misiów” realizowała kolejny etap Programu „Nasze przedszkolne laboratorium”. Tym razem było to stworzenie cieczy nienewtonowskiej. Jest to fascynująca substancja - ugniatana ma konsystencję plasteliny, ale pozostawiona w spoczynku przepływa przez palce. Dla przedszkolaków była to prawdziwa zabawa i nie tylko - dzięki niej rozwijaliśmy również małą motorykę, która jest bardzo ważna w rozwoju dzieci.

 

GALERIA FOTO