Bal przebierańców jest zabawą, która w przedszkolu odbywa się tylko jeden raz w roku. Nic dziwnego więc, że jest bardzo lubiana i wyczekiwana przez naszych wychowanków. W sali „Wesołych Misiów” w piątkowy poranek, zaroiło się od wspaniałych bajkowych postaci. Dzieci, przebrane w pomysłowo zaprojektowane przez rodziców kostiumy wesoło bawiły się w rytmie skocznej muzyki. Wielka szkoda, że bale i zabawy w przebraniu nie są codziennością.

 

GALERIA FOTO