Przedszkolaki z oddziału w Różankach pierwsze dni w „Wesołej Gromadzie” rozpoczęły od przypomnienia sobie zasad bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Wybraliśmy się na pobliskie skrzyżowanie, aby w praktyczny sposób sprawdzić naszą wiedzę. Z daleka było nas bardzo dobrze widać, ponieważ każdy miał odblaskową kamizelkę. Ruchliwe drogi są już nam niestraszne. Podczas spaceru utrwaliliśmy sobie sposób przechodzenia przez ulicę, korzystania z sygnalizacji świetlnej i przejścia dla pieszych. Kierowcy wykazali się dużą cierpliwością, spokojnie i z uśmiechem czekając aż przedszkolaki przejdą przez oznakowane przejścia.

 

 

GALERIA FOTO