Festyn Rodzinny pod hasłem: „Wspólne biesiadowanie” odbył się w „Wesołej Gromadzie” dnia 25 maja 2019 r. Celem imprezy była przede wszystkim wspólna zabawa rodziców i dzieci, a także dostarczenie uczestnikom spotkania wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda sprzyjała cudownej zabawie, atmosfera była wyjątkowa. Festyn rozpoczęła pani dyrektor Przedszkola Joanna Grymuza, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim dzieciom, ich mamom i tatusiom, ponieważ z okazji tych właśnie świąt wspólnie się spotkaliśmy. Atrakcji nie było końca.

Rozpoczynając występami artystycznymi w wykonaniu nauczycieli i dzieci, zapewniliśmy wszystkim dobry humor i wspaniały nastrój. Pokaz wozu strażackiego i policyjnego, motocykla żużlowego oraz wszelkiego rodzaju, koloru i wielkości maszyn jednośladowych, był niezapomnianym przeżyciem dla małych i dużych. Dzieci miały do dyspozycji ogrom atrakcji. Między innymi dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buzi, foto budkę, bańki mydlane i warsztaty składania origami. Fantastyczną zabawę zapewnił zespół muzyczny, który bawił nas muzyką biesiadną i taneczną. W imieniu pani wójt Anny Mołodciak, życzenia całym rodzinom złożył zastępca wójta pan Andrzej Kwiatkowski, który częstował uczestników festynu słodką niespodzianką. Opaść z sił nie pozwoliła nam kiełbaska z grilla, grochówka i pyszne pomidorki oraz słodkie ciasta. Każdy uczestnik festynu znalazł coś ciekawego dla siebie i miło spędził czas z rodziną na świeżym powietrzu.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali nam swój czas, pomysły i środki finansowe, aby uświetnić wspólne przedsięwzięcie. Niech wyrazy wdzięczności przyjmą wszyscy Przyjaciele naszego Przedszkola. Dzięki Wam nasz Rodzinny Festyn był niepowtarzalny.

 

 

GALERIA FOTO