"Kodeks drogowy przyniósł mi tata.
Tyle w nim znaków, że koniec świata!
Tu znak drogowy, tam znak drogowy
chyba dostanę zawrotu głowy"

 

 

 

Dnia 24 i 26 lutego 2016 r. w ramach realizacji programu "Bezpieczna droga do przedszkola", dzieci z obydwu oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w zajęciach, których celem było sprawdzenie znajomości znaków drogowych. Przedszkolaki utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze - uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki, klasyfikowały znaki drogowe według koloru i kształtu oraz wyjaśniały ich znaczenie. Zwieńczeniem zajęć było zadanie, w ramach którego każdy przedszkolak wykonać miał własnoręcznie wybrany przez siebie znak drogowy. Zajęcia były prowadzone w formie zabaw twórczego i aktywnego działania. Rezultaty zmagań twórczych naszych przedszkolaków doskonale widać na załączonych zdjęciach.

 

 

GALERIA FOTO

 

"Kodeks drogowy przyniósł mi tata.
Tyle w nim znaków, że koniec świata!
Tu znak drogowy, tam znak drogowy
chyba dostanę zawrotu głowy"



Dnia 24 i 26 lutego 2016 r. w ramach realizacji programu "Bezpieczna droga do przedszkola", dzieci z obydwu oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w zajęciach, których celem było sprawdzenie znajomości znaków drogowych. Przedszkolaki utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się po drodze - uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki, klasyfikowały znaki drogowe według koloru i kształtu oraz wyjaśniały ich znaczenie. Zwieńczeniem zajęć było zadanie, w ramach którego każdy przedszkolak wykonać miał własnoręcznie wybrany przez siebie znak drogowy. Zajęcia były prowadzone w formie zabaw twórczego i aktywnego działania. Rezultaty zmagań twórczych naszych przedszkolaków doskonale widać na załączonych zdjęciach.