Czas rozmów o jesiennym lesie i jego mieszkańcach dobiegł końca. Pożegnaliśmy się już z jeżem, wiewiórką, lisem oraz z innymi leśnymi przyjaciółmi. Wiemy, które ptaki odleciały do ciepłych krajów, a którymi będziemy opiekować się gdy spadnie śnieg. Przez najbliższe tygodnie będziemy rozmawiać o zbliżającej się zimie. Niestety za oknem pogoda wiosenna. Dzieci z utęsknieniem czekają na prawdziwą zimę i na śnieg, z którego marzy nam się ulepienie ogromnego bałwana. Dlatego, aby poczuć magię świąt i mroźnej bieli, w oddziale przedszkolnym w Różankach przygotowaliśmy przepiękne zimowe i świąteczne dekoracje. Śnieżynki i zwierzęta lubiące mrozy towarzyszą nam w zabawie i nauce.