Dnia 4 lutego w grupie „Wesołych Misiów” odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców pt. „Kolorowy zawrót głowy”. Na powitanie każdy przedszkolak zaprezentował wymyślony przez siebie „Wesoły taniec” z balonikiem. Następnie dzieci segregowały balowe trójkątne czapeczki. Zabawa czapeczkami pokazała, że „Wesołe Misie” nie tylko świetnie znają kolory, ale również potrafią policzyć i porównać ilość czapeczek oraz łączyć je w pary. Podczas kolejnej części zajęć maluchy kolorowały i wycinały „czapkę myszkę”. W to zadanie aktywnie włączyli się Rodzice. Zajęcia zakończyły się wspólną zabawą w „Pajacyka”. Bardzo dziękujemy Rodzicom za przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania.

 

 

 

GALERIA FOTO