Dzieci uwielbiają zabawy, bo zabawa to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale również kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej. W środę 2 marca 2016 r. spędziliśmy radosne dwie godziny w sali zabaw Yabadabadoo, mieszczącej się w Galerii Manhattan w Gorzowie Wlkp. W przeddzień wycieczki przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. W kolorowym i pełnym atrakcji pomieszczeniu dzieci miały okazję przeżyć wspaniałą przygodę. Nie straszny był dla nikogo gąszcz lin, labirynty, trampoliny, zjeżdżalnie i ruchome mosty. Kogo zmęczyły zabawy wśród kuleczek mógł odpocząć przy stoliku i porysować, albo napić się soku. Zadowolone, troszkę zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą salę zabaw.

 

 

GALERIA FOTO