Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a jej piękno i uroki najlepiej podziwiać bezpośrednio. Dlatego też w ramach realizacji ogólnopolskiego programu ekologicznego „Kubusiowi przyjaciele natury”, przedszkolaki z Wojcieszyc wybrały się dnia 7 października 2015 r. na spacer do parku, aby podziwiać piękno jesiennej przyrody. Dzieci podczas wycieczki obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, podziwiały piękno jesiennej szaty i bawiły się kolorowymi liśćmi. Dzieci z Różanek odwiedziły stanicę koła łowieckiego „Wilk”.

Podczas wizyty obejrzały bardzo ciekawe zdjęcia, przedstawiające zwierzęta oraz piękne i wyjątkowe miejsca, które można spotkać w naszych lasach. Mieliśmy okazję pobawić się na świeżym powietrzu i zjeść w otoczeniu lasu drugie śniadanie. Bardzo dziękujemy panu S. Radeckiemu za możliwość odwiedzin w Sali Tradycji Łowieckiej, a także za opowieści i ciekawostki przyrodnicze, których dzieci z zaciekawieniem słuchały.

 

 

 

GALERIA FOTO