Wiosno, wiosno, nie zapomnij o nas
każda trawka chce już być zielona...

Kalendarzowa wiosna zawita do nas 21 marca, ale już dziś na jej przybycie przygotowaliśmy wiosenne dekoracje. Wszyscy tęsknimy za ciepłym słoneczkiem, zielenią traw i za kwiatami w ogródkach. W „Wesołej Gromadzie” zrobiło się kolorowo. Na oknach pojawiły się barwne motyle, biedronki i pszczółki. Nie zabrakło bocianów, wiosennych kwiatów, zielonych gałązek i żabek, które zdobią przedszkolne korytarze. Cały wystrój nie tylko upiększa budynki przedszkola, ale również pozytywnie wpływa na nasz nastrój i samopoczucie.

 

 

 

GALERIA FOTO