Na zaproszenie Filharmonii Gorzowskiej dzieci z „Wesołej Gromady” w grudniu wzięły po raz kolejny udział w konkursie plastycznym, na „Ilustrację Świątecznej Kartki Bożonarodzeniowej”. Przedszkolaki pod okiem wychowawców i rodziców przygotowały piękne świąteczne ilustracje, które zostały przekazane organizatorom konkursu. Po wyznaczonym czasie otrzymaliśmy wyniki. Radości nie było końca, kiedy dowiedzieliśmy się, że za „Oryginalną technikę wykonania pracy”, nagrodę otrzymała Hania Stasiak. Wyróżnieni zostali także Grześ Fórmaniak i Helenka Tłuszcz. Wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy, a Hani, Grzesiowi i Helence serdecznie gratulujemy.

 

 

 

GALERIA FOTO