Miesiąc grudzień jest bez wątpienia dla wszystkich czasem wyjątkowym i długo wyczekiwanym. Mamy już przygotowane dekoracje świąteczne, napisane listy z prośbą o prezenty i czekamy na pierwsze płatki śniegu. Do naszego przedszkola często przybywa dużo miłych gości, a 7 grudnia 2015 roku przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci, Święty Mikołaj Biskup. Dzieci długo przygotowywały się do wizyty tego wyjątkowego gościa. Poznały m.in. legendę o Biskupie Mikołaju, który pomagał wszystkim potrzebującym i biednym dzieciom i to jego postać zainicjowała coroczną, grudniową wizytę Mikołaja.

Przygotowały również serduszka dobrych uczynków, aby pokazać, że bardzo zasłużyły na prezenty i starały się zrobić coś miłego dla swojej rodziny. Było nam bardzo miło, że odwiedziła nas również Pani Wójt, aby wszystkim przedszkolakom życzyć Wesołych Świąt.

 

GALERIA FOTO