Przedszkolaki z obu oddziałów „Wesołej Gromady”, w ramach realizacji programu „Akademia Zdrowego Przedszkolaka” podjęły się kolejnego wyzwania – same przygotowały sobie kanapki na śniadanie. Już najmłodsze dzieci wiedzą, że zdrowa dieta jest bardzo ważna, bo dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Zaczynając dzień od solidnej dawki zdrowej energii dajemy naszemu ciału sygnał, by zaczął działać na pełnych obrotach. Aż miło było patrzeć, jak dotąd niechętne do jedzenia warzyw przedszkolaki, w artystyczny sposób ozdabiały kromki chleba. Nie tylko wędliną czy serem, ale właśnie świeżymi warzywami. Kanapki zrobione samodzielnie przez dzieci były pyszne, zdrowe i kolorowe.

 

 

GALERIA FOTO