Świąteczny nastrój zapanował w „Wesołej Gromadzie”, kiedy 21 grudnia w Wojcieszycach i 22 grudnia w Różankach, dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd. Podano barszczyk, pierożki z kapustą i grzybkami oraz inne smakołyki. Całe spotkanie przebiegło w bardzo świątecznej atmosferze. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje międzyludzkie.

 

 

 

 

GALERIA FOTO