Na ostatnich zajęciach z języka obcego, które odbyły się dnia 07.06.2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego w Różankach podziękowały Pani Magdalenie Oleksyk za cały rok zaprzyjaźniania się z językiem angielskim. Przedszkolaki w dowód wdzięczności za pomysłowe i ciekawe zajęcia wręczyły Pani Magdzie laurkę, kwiaty i słodkie upominek. Serdecznie dziękujemy za włożony trud i pracę w naszej placówce. Życzymy w dalszej karierze zawodowej satysfakcji z wykonywanej pracy.