Dnia 15 października 2015 r. w Publicznym Przedszkolu w Wojcieszycach i Różankach odbyło się z udziałem rodziców oraz zaproszonych gości, uroczyste PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Zarówno dzieci, rodzice, jak i pracownicy przedszkola bardzo przeżywali ten szczególny dzień. Był to debiut przedszkolaków z najmłodszych grup. Dzieci podeszły do tego wydarzenia z entuzjazmem, przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek, wierszy oraz tańców i cierpliwie znosiły próby części artystycznej. Uporały się z tym „ciężarem” doskonale, czego efekt wszyscy mogliśmy podziwiać. Po występie nastąpiła wyjątkowa chwila ślubowania.

Z wielką powagą i przejęciem przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę. Po wygłoszeniu przez maluchy ślubowania, pani dyrektor przedszkola Joanna Grymuza ogromnym, kolorowym ołówkiem dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało dyplom, który wręczyła pani Wójt Anna Mołodciak, oznaczający przynależność do grona przedszkolaków „Wesołej Gromady”. Wszystkie dzieci obdarowane zostały słodkimi niespodziankami i prezentami od zaproszonych gości. Choć, jak to bywa na uroczystości „Pasowania na Przedszkolaka" nie obyło się bez łez i grymasów, występy zakończyły się jednak uśmiechami dzieci i dumą wszystkich rodziców. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a maluchom życzymy wielu wspaniałych chwil w naszym przedszkolu. Zostaliście nowymi członkami, naszej wielkiej przedszkolnej rodziny.

 

 

 

GALERIA FOTO