Święto Niepodległości jest dniem wyjątkowym dla wszystkich Polaków. Polskie święto narodowe obchodzone jest 11 listopada, na pamiątkę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Przedszkolaki z „Wesołej Gromady” z Wojcieszyc i Różanek 09 listopada 2015 r. uroczyście obchodziły ten dzień. Cała społeczność przedszkolna wyglądała pięknie i odświętnie, a biało czerwone kokardki, kotyliony i flagi narodowe dodawały charakteru i wzniosłości. Tradycyjnie dzieci przygotowały wiersze i piosenki o Polsce. W naszej uroczystości wziął udział z-ca Wójta Gminy Kłodawa Pan Andrzej Kwiatkowski, przybyli także Rodzice, którym serdecznie dziękujemy za wspólne przeżywanie lekcji patriotyzmu.

 

 

GALERIA FOTO