Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku kalendarzowego. Dla wielu jest to czas wspólnego przebywania, kolędowania i składania życzeń najbliższym. Dnia 14 grudnia 2015 r. przedszkolaki z „Wesołej Gromady”, udały się z wizytą do Urzędu Gminy w Kłodawie. Celem wyprawy było złożenie życzeń świątecznych oraz podarowanie „SERDUSZEK DOBROCI”, Pani Annie Mołodciak Gospodarzowi Gminy Kłodawa oraz Pracownikom Urzędu Gminy Pani Agnieszce Chudziak i Bożenie Popowskiej. Wszystkich przedszkolaków reprezentowali: Laura, Hania, Szymon i Grześ. W dalszej części dnia życzenia otrzymał także Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pan Jarosław Pikuła.