Dzieci z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach dnia 23 lutego bieżącego roku, brały udział w kreatywnym spektaklu pod tytułem „Baju Baju mój Naj – Naju” w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp. Przedstawienie oparte było na skojarzeniach, grze barw i dźwięków, dzięki czemu nawet najmłodszy widz mógł za pomocą wzroku, słuchu i dotyku poznawać rzeczywistość w jej pięknej, artystycznej odsłonie. Dzieci z naszego przedszkola w sposób czynny brały udział w spektaklu, a na ich twarzach gościł nieustanny uśmiech. Mamy głębokie przekonanie, że każde dobre i twórcze przeżycie pozostaje w człowieku na zawsze, staje się punktem zaczepienia i oparcia w przyszłości.