Dnia 28 kwietnia 2016 r. obchodziliśmy uroczyście Pasowanie na Honorowego Obywatela Gminy. Najstarsze przedszkolaki naszej Wesołej Gromady w niezwykle barwnym, wesołym i patriotycznym występie pokazały nam i zaproszonym gościom, piękno naszej Ojczyzny. Otrzymały za to gromkie i zasłużone brawa oraz mnóstwo prezentów. Nasze spotkanie nie skończyło się jednak tylko na prezentach dla dzieci – otrzymali je również nauczyciele. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy zakupili nam kolorowe i pięknie wykonane koszulki z logo naszego przedszkola. Będziemy korzystać z nich aby promować w środowisku lokalnym naszą Wesołą Gromadę. Dziękujemy !!!