Dnia 08.04.2016r. w sali widowiskowej GOK w Wojcieszycach odbył się konkurs wokalno-muzyczny pod nazwą „O Kłodawskiego Słowika” dla przedszkolaków z „WESOŁEJ GROMADY” i „BAJKOLANDII”. Nasze oddziały przedszkolne reprezentowali: Laura Serżysko z piosenką „Na podwórku w piaskownicy”, Marcel Inczewski, w utworze „Maszeruje wiosna”, Hanna Stasiak zaśpiewała piosenkę „Bal moich lalek” oraz Alicja Jaworska z piosenką „Wróbelek Marcelek”. Celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, wspieranie najzdolniejszych wokalnie i umożliwienie prezentacji ich umiejętności. Wszyscy uczestnicy mimo młodego wieku doskonale poradzili sobie z interpretacją utworów muzycznych. Występ na dużej scenie nie sprawił im żadnego problemu.

 

Soliści otrzymali gromkie brawa od publiczności, nagrody i dyplomy ufundowane przez Panią Wójt Annę Mołodciak. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

 

GALERIA FOTO