Nawiązując do tradycji przygotowywania ozdób świątecznych, w grudniu w oddziałach przedszkolnych w Różankach i Wojcieszycach odbywa się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się piękne, własnoręcznie wykonane przez przedszkolaków, ich rodziców i pracowników przedszkola bożonarodzeniowe dekoracje, m.in.: choinki z makaronu, stroiki, aniołki, bombki itp. Wykonanie ozdób wspólnie z rodzicami przyniosło dzieciom wiele radości i zabawy, a jednocześnie umiliło i urozmaiciło wspólnie spędzony czas. Poprzednie takie inicjatywy cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska, stąd kontynuacja tego przedsięwzięcia. Wszystkim rodzicom pragniemy podziękować za wszelką pomoc w organizacji kiermaszu.

 

GALERIA FOTO