Choć za oknem brak śniegu i zima jeszcze nie przybyła, w oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach zabieliło się od śnieżynek i bałwanków. Dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały dekoracje, którymi ustroiły sale i inne pomieszczenia przedszkolne. Działania takie mają na celu wprowadzenie dzieci w świat wartości estetycznych, rozwój wyobraźni i uwrażliwianie na piękno pór roku.